Slayer

Moderator: Jaahquubel

Re: Slayer

Postprzez Belmondo » 18 Wrz 2021, 16:39

Olo napisał(a):
Gómiś napisał(a):Prywatnie jest to mój ulubiony Album Slayer'a na którym nie gra Lombardo

O. Jako, że poruszyłeś ten temat to ja napiszę, że dla mnie takim albumem jest "Diabolus In Musica". Któren to przez purystów nie jest uznawany za album godzien napisu Slayer na nim. ;)

Zaraz po premierze "Diabolus..." na Stadionie Dziesięciolecia, goły i wesoły, a nawet lżejszy bo z pustymi studenckimi kieszeniami ("odejmę sobie od ust, ale Slayera mieć muszę") odpaliłem płytę i... rozczarowanie. Co to ma być!? Dziwne, zepsute logo mogło mnie ostrzec.
To album nie godzien napisu Slayer na nim!!!
Minął miesiąc, czy dwa i się przekonałem do tej płyty, bo jakby nie patrzeć, to kawał dobrej muzy jest. Weszła mi na stałe. Dziś mam oryginalne pierwsze wydanie z osobiście zdobytym autografem Kerryego.
Na wszystko przyjdzie kiedyś właściwa pora. Obudzisz się i będziesz jak nowonarodzona.
Opadną z wielkim hukiem ciężkie kajdany. I w końcu będziesz wolny, wygoją się twe rany.
Awatar użytkownika
Belmondo

Miejscowość: Warszawa / Janów Lubelski

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości