Department

Moderator: Jaahquubel

Re: Department

Postprzez adam » 24 Kwi 2017, 10:14

Po małych poszukiwaniach nabyłem w sobotę płytkę. W Empikach brak, w sklepie nie dla idiotów w dziale metal i nowości też brak. W muzyce rodzimej brak i coś mnie tknęło, żeby na odchodne do zagranicznej okiem zarzucić. No i było. Nawet speszyl edyszyn z instrumentalnymi wersjami na osobnym CD, coś jak u takiej innej kapeli, której nazwy nie wspomnę. Wydanie takie sobie, okładka nie wiem czy jest zrzynką z Type O'Negative, hołdem dla Type O'Negative czy po prostu niczego lepszego w Paincie nie dało się zrobić na szybko. Muzycznie zaskakująco fajne w tle. Dobry klimat, typowy dla takiej muzy. Gdyby wyszło 20 lat temu to może nawet sprzedałoby się więcej niż 10 sztuk i dzisiaj chodziłoby po 119 zł na Alledrogo. Czyli w sam raz dla takiego kolesia w kryzysie wieku przed-średniego jak ja. Jest spoko, leci to u mnie już od soboty i chociaż poza jednym riffem niczego nie pamiętam gdy płyta się kończy to chętnie wciskam trójkącik na pilocie. Dobra robota.

I jeszcze mały
Image
Po ostatnim kawałku warto trochę poczekać :band:
FCK.
All I need, is U.
Awatar użytkownika
adam

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Department

Postprzez Laser » 04 Lip 2017, 19:15

Bardzo fajny klip. Klimatycznie zmontowany - z muzyką robi duże wrażenie. Jest polsko-swojsko, ale jednocześnie tak to zrobione, że i zagranicznym może się podobać. Dobra robota. Brawo.

Natomiast, powiedzmy to szczerze, ten temat wypaczonej "wesołomiasteczkowości" znowu przeflancowany jak nic z White Zombie. Ja lubie White Zombie więc się nie będę specjalnie więcej czepiał.. :mrgreen:
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości