Lista Przebojów Trójki (LP3)

Misz-masz dotyczący tej audycji i nie tylko

Moderator: Jaahquubel

Re: Lista Przebojów Trójki (LP3)

Postprzez ojcieceryka » 14 Gru 2020, 22:54

Na pohybel "Trujce" ;)

GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez adameria » 25 Gru 2020, 21:52

Piękna pewna ryba, prawda?

Jednak nie przyczytałem - nie mam siły...

Tak, temat Listy jest dla Niedźwiedzia zamknięty, jak cała Trójka, ale wkrótce może w innym radio otworzy się nowy rozdział.

Santaputa, Twój punkt widzenia jest zupełnie inny niż mój.
Zrobiono krzywdę wielu ludziom - pracownikom i słuchaczom. Tak, czuję się ofiarą majowej sytuacji jako słuchacz i wieloletni fan listy,
a na to co tam leci teraz mam wywalone totalnie, bo tam poza może Piotrem Baronem i Marganem nie ma żadnych osobowości.
Jest mi w sumie wszystko jedno co puszczą, bo tego radia już nie ma.

Jeszcze słucham Trójki w piątki od 19:00 do 22:00, bo jest Baron, ale i tak może się okazać, że długo tak nie zostanie,
bo 357 już podało wstępną ramówkę, na piątek też.

Wszystkiego dobrego Wam życzę!
http://www.forum.lp3.pl
Wiem, że nie mam żadnych szans
Dlatego spróbuję jeszcze raz.
Awatar użytkownika
adameria

Miejscowość: Krak uff

Postprzez Olo » 30 Gru 2020, 15:11

A tymczasem Luxtorpeda gra koncert sylwestrowy dla Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Nie mnie decydować ani oceniać gdzie mogą, czy też nie mogą zagrać jak to Litza w live na FB próbował od fanbojów uzyskać.
Niemniej jednak Litza od jakiegoś czasu w żywe oczy łże jakoby nie korzystał z mediów społecznościowych i nie interesował się polityką. A to już jest kpienie ze słuchacza.
Trzeba mieć jaja i powiedzieć z podniesionym czołem, że gramy gdzie chcemy i dla kogo chcemy a nie wymyślać wydumane tłumaczenia rodem z Barei.
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez Laser » 31 Gru 2020, 00:14

Olo napisał(a):Litza od jakiegoś czasu.. mieć jaja... dla kogo chcemy a nie wymyślać wydumane tłumaczenia rodem z Barei.
Możesz jaśniej? Nie śledzę streamów Litzy na FB i ogólnie z zasady omijam raczej wszelkie wywiady w formie nie-napisanej. Ale nawet nie mogę tego znaleźć jak na siłę zdecydowałem się poszukać... :roll: ;)
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez santaputa » 31 Gru 2020, 01:13

Olo napisał(a): A to już jest kpienie ze słuchacza

może nie ze słuchacza, ale z nabzdyczonych pseudowojowników....
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez wokr » 31 Gru 2020, 11:31

Olo napisał(a):Litza od jakiegoś czasu w żywe oczy łże jakoby nie korzystał z mediów społecznościowych i nie interesował się polityką

Ja rozumiem, że to są dorośli ludzie (mówię ogólnie o zespole) mający na utrzymaniu rodziny, domy, firmy. Ich decyzja. Pewnie od jakiejś tam kwoty się już nie odmawia. Ale tłumaczenie idiotyczne. Nawet Jezus interesował się polityką.
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Postprzez Olo » 31 Gru 2020, 11:50

Laser napisał(a):Możesz jaśniej?

W wywiadzie prowadzonym przez kaktusa dla TVP Litza wspomina, że nie korzysta z mediów społecznościowych.
We wczorajszym "spotkaniu na FB" dodatkowo dodał, że oprócz tego nie śledzą "polityki" i nie wie gdzie może, a gdzie nie może zagrać i może mu to wyjaśnią.
Taki trochę foch na komentarze pod postem ogłaszającym koncert na FB Trójki. I nawet mu się lont skończył, bo w kierunku jednego krzywa poleciała. ;)
Wczorajszym wieczorem pojawiła się z kolei dość enigmatyczna informacja, która w połączeniu z grafiką wrzuconą później może sugerować wprowadzenie (kolejne) w życie "Niezalogowanego".
Awatar użytkownika
Olo

Postprzez idefix » 31 Gru 2020, 12:55

Olo napisał(a):We wczorajszym "spotkaniu na FB" dodatkowo dodał, że oprócz tego nie śledzą "polityki" i nie wie gdzie może, a gdzie nie może zagrać i może mu to wyjaśnią.

Nie słuchałem, ale z tego, co piszesz, to ja bym raczej to jako ironię odbierał.

Zespół może grać, gdzie chce i chyba jego celem jest dotarcie do odbiorcy, niezależnie od medium. To raczej po drugiej stronie (odbiorców) niektórzy mają totalne odpały i na wszystko, bez wyjątku, patrzą przez pryzmat polityki. Wystarczy, że gacie ubierzesz w nieodpowiednim kolorze i już będziesz zaszufladkowany do tego czy innego obozu. To się nadaje do leczenia! Tak samo zresztą ocenianie ludzi przez pryzmat ich politycznych preferencji. Przodują w tym zresztą piewcy pluralizmu i "wolności"...
Ostatnio edytowany przez idefix, 31 Gru 2020, 14:03, edytowano w sumie 1 raz
Ale najgorsze będzie to, co przyjdzie potem
Awatar użytkownika
idefix

Miejscowość: miasto na prawach powiatu, położone na Wyżynie Śląskiej nad rzekami Kłodnicą i Bytomką

Postprzez Magda J. » 31 Gru 2020, 13:49

idefix napisał(a):Zespół może grać, gdzie chce i chyba jego celem jest dotarcie do odbiorcy, niezależnie od medium.

Traktując sprawę całkiem na zimno, niby masz rację.
Tyle, że w Trójce skrzywdzono wielu ludzi, zarówno tych, co tam pracowali, jak i słuchaczy. Całkiem niedawno. I trudno się dziwić emocjom, które towarzyszą występowi Luxów na zgliszczach radia, które również i ja kochałam. I chyba sobie odpuszczę koncert. Nie dam rady.
Awatar użytkownika
Magda J.

Miejscowość: Kraków/Rzeszów

Postprzez Smok » 31 Gru 2020, 15:03

Olo napisał(a):We wczorajszym "spotkaniu na FB" dodatkowo dodał, że oprócz tego nie śledzą "polityki" i nie wie gdzie może, a gdzie nie może zagrać i może mu to wyjaśnią.

Mam wrażenie, że ostatnio Litza coraz więcej skrótów myślowych prowadzi... no i albo sam musi później łopatologicznie tłumaczyć o co mu chodzi, albo Ci, którzy (być może) go zrozumieli, zaczynają go tłumaczyć.
Wcale nie mam ochoty robić z siebie obrońcy, akurat jechałem autem, więc tylko słyszałem część rzeczy, która była tam mówiona (a zapisu nie ma)... Moja żona miała włączoną transmisję na telefonie...
Litza zaznaczył, że ma poglądy (polityczne) i nawet jakieś preferencje (zaznaczył, że nie jest to Prezes)... Wydaje mi się oczywiste, że Luxtorpeda nigdy nie chciała być kojarzona z polityką (ani religią) - i tak chyba to odcięcie od polityki należy rozumieć. Dlatego grali na Woodstock, grali na antenie TVN, ale także i w Pytaniu na Śniadanie...

Dziś bardzo mocno zgadzam się z tym, co wyżej napisał Idefix...

Magda J. napisał(a):Tyle, że w Trójce skrzywdzono wielu ludzi, zarówno tych, co tam pracowali, jak i słuchaczy.

...być może jakoś nie kumam (tak, jestem tego świadomy!), ale jak to - że dziś nie będę mógł sobie posłuchać tego koncertu wpłynie na wynagrodzenie tych krzywd? Nie wiem, Ci - którzy już nie słuchają tego radia będą bardziej usatysfakcjonowani? Trafi to do Prezeski? Taki mistrz popu - Dawid Podsiadło (tak z głowy, bo jakoś zapamiętałem tę informację) - 538 655 polubień na FB - już na samym początku powiedział, że nie chce aby jego utwory grała Trójka... Czy coś to zmieniło? (a takich osób było sporo).
Ostracyzm jaki spotkał na FB Luxów jest dla mnie dosyć ciekawy (nie, żebym był jakoś zaskocz0ony, trochę to przykre), ale widocznie tak miało być... strasznie jesteśmy podzieleni przez preferencje polityczne, a szkoda.
Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Postprzez emircoo » 31 Gru 2020, 15:18

Bardzo się cieszę na ten koncert. Wraz z żoną czekamy na radio 357, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy mieć pretensje o ten koncert. W modzie jest teraz stadne obrażanie się i bojkotowanie. W sumie za okres PRL to możnaby do końca wieku bojkotować Polskie Radio, o Niedźwiedzkim już nie wspominając. Więc napijcie się szampana i wsadźcie głowy pod zimny prysznic...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
Mąż i ojciec ponad wszystko!
emircoo

Postprzez Olo » 31 Gru 2020, 15:25

Powtórzę, ponieważ odnoszę wrażenie, że zostałem źle zrozumiany.
Nie mam pretensji do Litzy i Luxtorpedy za to, że grają dla PR3, to są dorośli ludzie, mogą robić co chcą, są świadomi swoich poglądów i wyborów.
Nie mnie ich oceniać, zwłaszcza w obecnej sytuacji.
Bawi mnie tylko postawa "mieć ciastko i zjeść ciastko".
Przytoczę może wpis na FB:
Luxtorpeda OFFICIAL na FB napisał(a):Tu pisze Litza. Trójka to historia polskiego radia. Dzięki liście przebojów 40 lat temu zainfekowałem się muzyką. W tym roku mam zaszczyt spędzić Sylwestra koncertem z wiernymi słuchaczami trójki. Koncert na Fb trójki o godz. 20.00. Pasi?

A potem Litza dodaje, że on nie wie o co ludziom chodzi, bo nie śledzą mediów. :lol:
Awatar użytkownika
Olo

Postprzez Magda J. » 31 Gru 2020, 17:44

Smok napisał(a):...być może jakoś nie kumam (tak, jestem tego świadomy!), ale jak to - że dziś nie będę mógł sobie posłuchać tego koncertu wpłynie na wynagrodzenie tych krzywd? Nie wiem, Ci - którzy już nie słuchają tego radia będą bardziej usatysfakcjonowani?

Smok, ani nie wpłynie na wynagrodzenie krzywd, ani nie poczułabym się tym usatysfakcjonowana. Podjęłam próbę wyjaśnienia, dlaczego dla części osób ten koncert jest kontrowersyjny. Dla osób nie związanych zbytnio z Trójką i nie znających sprawy pewnie nie jest to problem. Dla mnie jest.
Wydaje mi się też, że mocno upraszczacie wrzucając ludzi do różnych worków partii politycznych. W sprawie Trójki chodzi przede wszystkim o zwykłą przyzwoitość i uczciwość.
I nawet nie chciałabym nikomu nic narzucać. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i zrobi, co chce. Ale jeśli udało mi się pokazać problem z innej strony, to się cieszę, chociaż ten temat jest dla mnie trudny.
Awatar użytkownika
Magda J.

Miejscowość: Kraków/Rzeszów

Postprzez Smok » 31 Gru 2020, 19:19

Nie, przepraszam jeśli poczułaś się wrzucona do jakiegoś worka, Olo - Ty również.
Mój wpis, mimo że w odpowiedzi do Waszych wpisów, miał też wydźwięk niedawno przeczytanych komentarzy na FB i trochę się też do nich odnosił.
Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Postprzez Laser » 31 Gru 2020, 22:25

Ale beka jest dzisiaj w internetach z Luxtorpedy. Muzyczne miejsca polecające mi muzykę zdecydowanie odnotowały tę dzisiejszą sytuację.. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że zespół zrobił z siebie wielkie pośmiewisko. Mniejsza o to kto (i czy) ma tutaj rację.. i czy słuszny ten śmiech. 8-)

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :dancer: :lol:
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Pewna Starsza Pani » 31 Gru 2020, 23:26

Świat oszalał, powoli ginie...
Nic to, że politycy i ukryta za nimi szara eminencja robią z nas debili i po kawałku odbierją nam wolność, nic to że każda opcja polityczna będąca na górze kradnie i kłamie, nic to że ci co na dole zrobią wszystko by trafić na górę by móc znów kraść i kłamać... Najważniejsze, że Luxtorpeda zagrała w 3, czyli sprzedała się szubrawcom, ktorzy nie podobają się tym drugim nie mniej szubranym... To nie Luxtorpeda zrobiła z siebie pośmiewisko, ale my którzy daliśmy się wciągnąć w tą śmierdzącą rywalizację.
Depczemy perły walcząc o świnie :(
218 224 241 255
291 314 350
362 408
430 453 472 474
500 513 525 526 529 530 534
554 558 561 573 583
591
605 608 614 617 617,5 620 626 633.
Awatar użytkownika
Pewna Starsza Pani

Miejscowość: + DK 11 z 46

Postprzez santaputa » 31 Gru 2020, 23:57

Salut, Pewna Starsza Pani! Najlepszosci w nowym, buziaki
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez Pewna Starsza Pani » 01 Sty 2021, 01:10

Salut, Santaputa! Dobra i dobroci...a i jeszcze dokończenia naszej pogawędki z Ucha :lol:
218 224 241 255
291 314 350
362 408
430 453 472 474
500 513 525 526 529 530 534
554 558 561 573 583
591
605 608 614 617 617,5 620 626 633.
Awatar użytkownika
Pewna Starsza Pani

Miejscowość: + DK 11 z 46

Postprzez Gómiś » 01 Sty 2021, 01:17

a mi w tej całej sytuacji przypomniał się fragment tekstu Kazimierza S. może i nie adekwatny do sytuacji, ale mi się przypomniał. nie będę go cytował, ale płyta z roku 1997
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez wokr » 01 Sty 2021, 03:48

A mi w tej całej sytuacji przypomniało się że punktem zapalnym rozwalenia Trójki byla piosenka kolesia z którym kiedyś Litza grał w jednym zespole. Ale na szczęście jest coś ponad dwa procent słuchalności. Nikt nie jest winny. Nie dawajmy się wciągnąć w podziały.
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości