Lista Przebojów Trójki (LP3)

Misz-masz dotyczący tej audycji i nie tylko

Moderator: Jaahquubel

Re: Lista Przebojów Trójki (LP3)

Postprzez Magda J. » 28 Sie 2020, 15:34

Jest też list otwarty do Wicepremiera i Ministra Kultury Glińskiego od Zespołu Trójki. Można znaleźć np. na profilu E. Zozunia, albo Patrycjusza Wyżgi na FB. Warto przeczytać.
Awatar użytkownika
Magda J.

Miejscowość: Kraków/Rzeszów

Postprzez Olo » 28 Sie 2020, 15:38

Z całym szacunkiem Magda J., ale nie rozśmieszaj mnie.
Gliński jest bucem i takie rzeczy tylko łechcą jego ego, bo wydaje mu się, że coś w końcu może.
Trójka upadnie i trzeba się z tym pogodzić.
Może powstanie, ale do tego potrzeba likwidacji okupanta.
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez Magda J. » 28 Sie 2020, 19:57

Może i masz rację.
Ja tylko nie mogę pogodzić się z tym, co się dzieje i ciągle mam nadzieję, że coś wskórają. A poza tym trzeba walczyć. I pokazywać opór.
Awatar użytkownika
Magda J.

Postprzez ożeszty » 28 Sie 2020, 20:40

A jest jeszcze o co walczyć? Temat zaorany jest tak bardzo, że nie ma czego zbierać. Do wyborów jeszcze masa czasu, a nie powiedziane, że cokolwiek się zmieni. Z listów wszelakiej maści robią samoloty i celują do śmietnika
Awatar użytkownika
ożeszty

Miejscowość: Szczecin

Postprzez ojcieceryka » 28 Sie 2020, 21:16

Magda J. napisał(a):A poza tym trzeba walczyć. I pokazywać opór.

@MagdaJ. obawiam się ,że to już finito ,ende ,the end ,czy jak tam wolisz .Olo ma niestety rację.
Nikt nie stanie przed rozgłośnią z butelką benzyny i gromkim okrzykiem "no pasaran"nie wpuści pani prezes ,czy innych jej przydupasów.
Trzeba się z tym pogodzić. Wiecie co dla mnie jest najsmutniejsze ...to ,że ludzie ,których tak długo szanowałem z współtworzenia "Tylko",a później "Teraz Rocka"przyjęli propozycję tworzenia "Frankensteina" :shock:
GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Laser » 28 Sie 2020, 21:45

ojcieceryka napisał(a):Wiecie co dla mnie jest najsmutniejsze ...to ,że ludzie ,których tak długo szanowałem z współtworzenia "Tylko",a później "Teraz Rocka"przyjęli propozycję tworzenia "Frankensteina"

Nie smuć się! Ogólnie rzecz biorąc - to nieprawda. Nie każdy jest Kodymowskim. Informacje o współpracy dziennikarzy Teraz Rocka z Trójką rozpowszechnia tylko Marek Wiernik, który teraz ma odpowiadać za profil muzyczny. Te informacje są z jego dziwnych wpisów na FB. Wiesław Weiss sprostował te informacje.

Adnotacja 2020-08-28 213600.jpg

Współpracować będzie tylko dawny dziennikarz TR - Michał Kirmuć. Nie jest on jednak już członkiem redakcji pisma. Bartek Koziczyński co prawda wystąpił w Trójce, ale okazuje się, że jednorazowo.
Wiesław Weiss napisał(a):Marek Wiernik liczył może na dalszą współpracę z Bartkiem Koziczyńskim, do której nie dojdzie (wystąpił jednorazowo). Może też nie do końca jest świadom, że Michał Kirmuć, którego zwerbował, od dawna nie jest dziennikarzem "Teraz Rocka".

Warto być przyzwoitym. ;)
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez ojcieceryka » 28 Sie 2020, 21:56

Właśnie o p.Bartosza Koziczyńskiego mi głównie chodziło,toś mnie uspokoił. :bravo:
GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Magda J. » 29 Sie 2020, 00:32

A wiecie co? Może to i koniec Trójki, ale ja nie potrafię zostawić jej i pójść dalej.
Awatar użytkownika
Magda J.

Postprzez aragorn888 » 07 Wrz 2020, 22:52

Marek w wywiadzie wypowiedział się tak:

- Nie ukrywałem, że chciałem z tym skończyć. Czekałem tylko na wydanie nr 2000, wydawało mi się, że to byłoby fair względem słuchaczy. Naturalnie: ktoś by ją potem przejął. Marzyłem, żeby tym kimś był Marcin Łukawski. On zrobiłby to najlepiej: prowadził listę kilka razy i był świetny. No ale się nie udało. Jeśli nowa dyrekcja zdecyduje, że jest młody człowiek, który świetnie poprowadzi Listę, to ja mu daję błogosławieństwo, niech ją prowadzi.

Też mi mimo wszystko tego brakuje. Co sądzicie, gdyby Łuki to poprowadził mimo wszystko...

Wywiad tu:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... istopadzie
bez podpisu
Awatar użytkownika
aragorn888

Postprzez santaputa » 10 Wrz 2020, 15:09

Jeśli nowa dyrekcja zdecyduje, że jest młody człowiek, który świetnie poprowadzi Listę, to ja mu daję błogosławieństwo, niech ją prowadzi

chyba nie za bardzo przypasują te słowa lamentującym "prawdziwym słuchaczom Trójki"...
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez Olo » 10 Wrz 2020, 16:32

Wątpię.
Zważywszy na oksymoron "dyrekcja zdecyduje, że jest młody człowiek, który świetnie poprowadzi Listę".
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez santaputa » 10 Wrz 2020, 17:16

czyli błogosławieństwo guru dla ewentualnego następcy wyznaczonego przez dyrekcję bólu dupy nie powoduje?
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez wokr » 11 Wrz 2020, 09:50

Ja to odebrałem jako przyznanie, że jest to dla Niedźwieckiego temat zamknięty. I niech sobie robią z tym co chcą. Nawet Pietrzak może prowadzić :lol:

A dla Ciebie jako fana zmian w Trójce polecam artykuł w Rzeczpospolitej:
https://www.rp.pl/Media/200909638-Pani-prezes-scisza-radio.html

ps. słuchalność już poniżej 4% - nawet RMF MAXX ma więcej:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trojka-polskie-radio-rekordowo-niska-sluchalnosc-po-odwolaniu-kuby-strzyczkowskiego-i-odejsciu-marka-niedzwieckiego
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Postprzez santaputa » 11 Wrz 2020, 13:29

fanem zmian to raczej bym siebie nie nazwał, powiedzmy że nie mam nic przeciwko nim zwłaszcza gdy nagle zaczyna mi się podobać w radio muzyka , którą słyszę (a która zapewne nie jest w guście milionów słuchaczy)...

a zupełnie inną sprawą jest dla mnie to że pani prezes gorsza jest od hitlera dla swoich pracowników
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez Gómiś » 12 Wrz 2020, 11:43

Może nie lista, ake PR3
Łukasz "Ciechan" Ciechański dołącza do Trójki!
"Trójka zawsze była, jest i będzie miejscem, gdzie prezenter, DJ, dziennikarz czy jakkolwiek moi koledzy i koleżanki z branży chcą się nazywać, jest kimś więcej niż zapowiadaczem utworów, konkursów, kolejnej akcji sponsorowanej albo konkursu smsowego, w którym można wygrać dużego fiata i bagażnik pełen galaretki od sponsora" – mówi Łukasz "Ciechan" Ciechański, którego słuchacze Programu III już niedługo będą mogli usłyszeń w paśmie porannym. "Ciechan Ciechański to człowiek orkiestra. Jest nie tylko prezenterem radiowym ale także montażystą, producentem video oraz basistą zespołu Wild Pig. Przygodę z radiem zaczynał w 2005 roku w Akademickim Radiu Kampus. Później związany był z Antyradiem, Chillizet, Planecie FM, Radiostacją i Rock Radiem.
"Trójka ma zaplecze technologiczne i infrastrukturę, których pozazdrościć jej może każda komercyjna stacja radiowa. Komercyjne stacje wmawiają słuchaczom, że «grają co chcą» albo «są bezkompromisowe», kiedy w rzeczywistości playlistę generuje komputer, a sami prezenterzy mają dosyć tych samych utworów, które zapowiadają po kilkanaście razy w tygodniu. Uważam, że komercyjne stacje uwikłane w niejednoznaczne układy z wytwórniami, niedopuszczające młodych zespołów na antenę, zamknięte w samouwielbieniu i oprawiające w ramki swoje ostatnie wyniki słuchalności powinny zacząć się bać – mówi Ciechański. "Aha, polityka. Ja się w politykę nie mieszam. Jak się chcecie kłócić, to się kłóćcie dalej. Ale z daleka od radia i mojej nieskromnej osoby. Przyszedłem tutaj żuć gumę i orać konkurencję. I właśnie skończyła mi się guma" - dodaje Łukasz Ciechański.
Witamy!
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez Magda J. » 12 Wrz 2020, 14:19

Awatar użytkownika
Magda J.

Postprzez santaputa » 12 Wrz 2020, 15:50

znajduję to zabawnym bardzo w kontekście "faszyzmu" przełożonych (tutaj akurat tych z agory):
Przez ostatnie dwa lata Łukasz „Ciechan” Ciechański był związany z Rock Radiem należącym do Agory, prowadził tam m.in. popołudniową część programu „Przystanek Klasyka Rocka” i poranne pasmo. Nie przedłużono umowy z dziennikarzem wygasającej z końcem sierpnia, wcześniej próbował dowiedzieć się od przełożonych, dlaczego ingerują w przygotowane przez niego wcześniej audycje. - Zamiast odpowiedzi, otrzymałem wypowiedzenie oraz informację, że „formuła programu się wyczerpała” - mówił wówczas Ciechański

hahahahahahahah
zródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trojka-polskie-radio-lukasz-ciechan-ciechanski-bedzie-prowadzil-pasmo-poranne
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez Laser » 12 Wrz 2020, 16:30

Zluzuj bombki. O "faszyźmie" to Ty akurat tutaj piszesz najwięcej i sam czasami próbujesz nazywać się "faszystą". Masz jakąś obsesję? ;)

Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy zwolnieniem jakiegoś Ciechana (ja autentycznie naprawdę nie znam gościa - ale może dlatego, że Antyradio to nie na moje nerwy.. :) ), a zwolnieniem Jerzego Sosnowskiego? Serio? :shock:

Trójka z elitarnego (nie bójmy się tego słowa) radia wyznaczającego wyższe standardy innym rozgłośniom, stała się teraz przytułkiem dla osób "skrzywdzonych przez system", niekompetentnych, nijakich lub takich, którzy z różnych względów pozamykali sobie drzwi w innych miejscach. Kodymowski, Wiernik czy ten Ciechan właśnie wpisują się idealnie w tę nową konwencję.. Mój znajomy to się zawsze śmieje, że ludzie z kredytem są w stanie zgodzić się na wszystko. ;)
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez santaputa » 12 Wrz 2020, 16:48

oczywistym jest że nie rozumiesz (tak jak wielu, wielu innych kwestii) ironicznego powodu nazywania siebie lub niedobrego przełożonego faszystą gdy tak właśnie czynią rozhisteryzowani pseudobojownicy o wolność...

pozostaje mi tylko ci życzyć miłego weekendu.
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez adameria » 18 Wrz 2020, 17:10

Ooo, widzę dużo lektury mam. Jak przeczytam, to może się wypowiem.
http://www.forum.lp3.pl
Wiem, że nie mam żadnych szans
Dlatego spróbuję jeszcze raz.
Awatar użytkownika
adameria

Miejscowość: Krak uff

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości