To mi gra

Moderator: Jaahquubel

Re: To mi gra

Postprzez Kred » 28 Paź 2021, 01:12

Kred

Miejscowość: Poznań

Postprzez Gómiś » 31 Paź 2021, 18:43

Limp Bizkit z zaskoczenia wyskoczyli z nowym albumem o nazwie "Still Sucks". Potwierdzam. tytuł nie kłamał. tzn. nadal jest to takie jakie było, czyli dobrze się słucha, ale nie porwało mnie na tyle aby posłuchać drugi raz, nie mówiąc już o postawieniu na półce.
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez Kred » 31 Paź 2021, 19:43

A widzisz, na fanklubie LB ktoś napisał tak:

Chciałem napisać parę słów o nowym albumie do fanów Limp Bizkit. Otóż wyłamię się z tutejszych tendencji i napiszę, że to najlepszy album Limp Bizkit od Chocolate Starfish, który podobnie jak samo Limp Bizkit jest chyba przez część fanów trochę źle rozumiany. Zespół nowym albumem nie starał się zadowolić fanów, którzy liczyli na proste rap-rockowe utwory, podjął już taką próbę na Gold Cobrze i w mojej ocenie, choć wiele kawałków "buja" - ponieśli wtedy "artystyczną" klęskę.
STILL SUCKS to album z którego bije dobra atmosfera w zespole. Widać, że zrozumienie reszty zespołu z Wesem jest lepsze niż kiedykolwiek. Album dla wielu może okazać zbyt eklektyczny, nieco chaotyczny, ale takie właśnie było założenie. O czym pisałem już w komentarzu, żeby zrozumieć koncept albumu, zapoznajcie się z klasykiem Beastie Boys - Paul's Butique. Ten album to właśnie Paul's Butique Limp Bizkit.
Limp Bizkit zawsze był zespołem, którego cechowała duża dawka autoświadomości, nie każdy to zauważał, niektórzy (przede wszystkim - recenzenci i antyfani, ale również wielu fanów) nigdy nie dostrzegali, że wkurwiony facet w czerwonej czapce to kreacja. Fred mówił o tym tyle razy w wywiadach, że ciężko nie przyjąć tego do wiadomości. Pierwsze odejście Wesa z zespołu było podyktowane właśnie tym, że zauważył, że ludzie odbierają ich zbyt "wprost" (przede wszystkim fani) i nie chce być twarzą zespołu dla "szkolnych osiłków". Ludzie zapoznani z historią życia Freda, Wesa i reszty doskonale powinni rozumieć, że nigdy o to w twórczości LB nie chodziło, a tego rodzaju "vibe" był jedynie efektem ubocznym tego, co w ich muzyce chcieli widzieć biali zbuntowani nastolatkowie z przedmieść amerykańskich miast końca lat 90.
Na STILL SUCKS zespół podejmuje próbę wykrzyczenia wszystkim w twarz "hej, ludzie - zespół, który nazywa swoją najbardziej popularną płytę czekoladowa rozgwiazda i woda o smaku hot doga nie traktuje siebie bardzo, bardzo serio". I to jest siła muzyki i twórczości Limp Bizkit, bo koniec końców, oni po prostu są.... dobrzy. Mamy świetne partie Johna Otto, mamy zawsze solidnego DJ'a Lethala, który sporo dał od siebie. Mamy Wesa w swojej najwyższej formie i wreszcie Freda, którego wokale przypominają nieco te z RMV, a bądź co bądź - czysto wokalnie był wtedy w swojej najwyższej formie. Faktycznie trochę mniej na albumie pokazał Sam. Album jest zróżnicowany, krótki ale "dopakowany" zawartością i zyskuje z każdym odsłuchem, warto też podkreślić bardzo dobrą produkcję - album został dobrze wyprodukowany i brzmieniem nie odstaje od największych produkcji radiowych. To nie jest prosta rap-rockowa łupanka i dobrze, limp ma w swoim katalogu mnóstwo takich utworów i zawsze można do nich wrócić.
Ktoś napisał, że album brzmi, jakby nie mieli na niego pomysłu. Wręcz odwrotnie, to najbardziej przemyślany album Limp Bizkit od 1999 roku. Tylko, że ten pomysł, trzeba jeszcze zrozumieć.

I ja po pierwszym odsłuchu się z tym wstępnie zgodzę.
Kred

Miejscowość: Poznań

Postprzez GrasOne » 01 Lis 2021, 17:26

Gómiś napisał(a):Limp Bizkit z zaskoczenia wyskoczyli z nowym albumem o nazwie "Still Sucks".

Wyskoczyli :?: ;)
Awatar użytkownika
GrasOne

Miejscowość: Konin

Postprzez ojcieceryka » 03 Lis 2021, 22:47

Gómiś napisał(a):Gość umie w Covery

Apropato ,skoro Luxy poszlibyli w elektro , -alternatywa koncertowa zamiast Króla ;)

GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Gómiś » 03 Lis 2021, 23:25

Król jest tylko Jeden i nazywa się Krzysztof.
wróć. Był Król Krzysztof. teraz został nam tylko król Zenon

Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez ojcieceryka » 03 Lis 2021, 23:26

No taaa ;)
GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Quilombo » 05 Lis 2021, 13:13

A u mnie ostatnio często IN FLAMES
śtychem tam, śtychem
"Nadzieja jeszcze iskrzy, trzymana w małych dłoniach"
Awatar użytkownika
Quilombo

Miejscowość: Frysztak

Postprzez Gómiś » 05 Lis 2021, 22:37

wspaniały Cover i wspaniały skład

Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez GrasOne » 06 Lis 2021, 11:30

Awatar użytkownika
GrasOne

Miejscowość: Konin

Postprzez Gómiś » 11 Lis 2021, 18:27

Awatar użytkownika
Gómiś

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości