Guns N' Roses

Moderator: Jaahquubel

Re: Guns N' Roses

Postprzez adam » 08 Paź 2018, 11:52

Słyszeliście nowy album Slasha, Mylesa i Konspiratorów? Jak dla mnie kolejna dobra rzecz. Panowie są konsekwentni do bólu - w brzmieniu, w pomyśle na muzę. Na poprzednich płytach więcej było dla mnie "momentów", ale może to kwestia osłuchania się z nową muzyką. Na "Living the Dream" sola Slasha są za to jakby bardziej Gunsowe.
Widziałem gdzieś komentarz, że w sumie nic rewolucyjnego nie zapowiadali i słowa dotrzymali. Coś w tym jest. Czy to źle? Dobry album, może z czasem uznam, że nawet bardzo dobry, ale mocno przewidywalny, jest naturalnym następca poprzedników.

-- 08 Paź 2018, 11:52 --

Co jest, nikt nie słucha Slasha? ;) Po tygodniu męczenia płyty trochę mi się zmieniło. To faktycznie nie jest nic nowego, ale proporcje są dobrane tak dobrze, że to chyba najlepsza płyta kudłatego z Kennedym i Konspiratorami. Są na niej wszystkie fajne rzeczy z poprzednich, energetyczne strzały i melodramatyczne ballady, świetle riffy i sola + charyzma gościa od mikrofonu. Żadnego słabego momentu, a tego o poprzednikach jednak nie powiem (przy całej sympatii). Jak album się kończy to z ochotą wciskam znów "play". Może znaczenie ma, że to krótszy album niż poprzedniczk? Trwa niecałą godzinę, podczas gdy "World on Fire" wypełnił prawie cały czas dostępny na CD.

Karny ptaszek oczywiście za booklet. Okładka jak po przedawkowaniu syropu na kaszel, ale niech będzie, zresztą kto śledzi Slasha w mediach społecznościowych to wie, że facet ma specyficzny gust
iiii]; )'

:lol: Ale zawartość książeczki to wstyd i syf. Niech się uczą wydawania od ruskich, bo śmiało powiem, że na stadionach w latach dziewięćdziesiątych czasami można było dostać lepiej wydane oryginały z kraju Jelcyna.

UWAGA SPOJLER
Slash w pozdrowieniach na albumie wymienia niejakiego Axla Rose'a
SPOJLER OFF
FCK.
All I need, is U.
Awatar użytkownika
adam

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Guns N' Roses

Postprzez infernal » 01 Lis 2018, 23:40

Guns N' Roses napisał(a):Back for more in 2 days...

Nowa płyta? Nowe terminy koncertów? :dancer:

483|484|495|496|500||525|530
Awatar użytkownika
infernal

Miejscowość: Kraków

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Jaahquubel oraz 7 gości