Częstochowa - napiszcie coś bo ...

20.05.2011

Częstochowa - napiszcie coś bo ...

Postprzez peegee » 27 Maj 2011, 11:33

A ja widziałem to na YT: http://www.youtube.com/watch?v=Y9jen_HVsVc i mam wrażenie, że świetnie żarło - chłopaki doskonale słyszalni - :bravo: realizator!
Mowa trawa z prawa, mowa trawa z lewa
Murawa się rozrasta kiedy się podlewa
Murawa się rozrasta, ale ją olewam!
Awatar użytkownika
peegee

Miejscowość: Szeroko pojęte Bielsko-Biała :)

Re: Częstochowa - napiszcie coś bo ...

Postprzez bomb timer » 30 Maj 2011, 19:16

No dobra peegee skoro tak prosisz, żeby napisać...
Organizacyjnie trochę dziwnie, wpierw :torpeda: miała grać na tych juwenaliach potem nie grać potem znowu grać, potem jak zespół przyjechał na miejsce to znajomy prowadzący koncert (Dziki z Częstochowy), mówi że jakby wiedział że my to my :D to by nas wrzucił na następny dzień, bo wtedy na juwenaliach grają rockowe kapele a tak to wrzucili Luxtorpedę w dzień hiphopowo-regowy :shock: i to na sam początek. Było fajnie bo Luxy zaczynały dosłownie od zera, studencka publika 100 metrów od sceny grilowała sobie z dala słuchając (albo i nie) dźwięków. Na początek czterech pierwszych odważnych podeszło pod scenę (furorę zrobił koleś moshujący w przebraniu świętego mikołaja tego od koka-koli, tyle że z gołym torsem, po koncercie poszedł do kapeli przybijać piątki i jak twierdził było bardzo fajnie :ave: ) Potem z biegiem czasu pod sceną robiło się coraz liczniej i publiczność jakby była coraz bardziej przekonana do tego co leci ze sceny. Ze względu na ramy czasowe zarzucone przez organizatora, nie było Intro i chyba jeszcze jakiegoś kawałka. Ogólnie uważam, że koncert był bardzo dobry no i wyjątkowy z tego względu, że :torpeda: po raz pierwszy w swojej historii zagrała plener. I to by było na tyle :piwo:
No i oczywiście na scenie była yerba ;)
Awatar użytkownika
bomb timer

Postprzez moher » 30 Maj 2011, 19:32

bomb timer napisał(a):po raz pierwszy w swojej historii zagrała plener.

Pierwszy był Wrocław na rynku :psycho:
Masz ryj jak pudelek. Jak mówię, że działa, to działa!
Awatar użytkownika
moher

Postprzez bomb timer » 30 Maj 2011, 20:53

Tey moher, faktycznie. Chyba mi się czarna dziura albo jaki trójkąt bermudzki na mózgu zrobił :shock:
Chciałem napisać, że koncert był wyjątkowy z tego względu, że :torpeda: po raz drugi w swojej historii zagrała plener :D
Awatar użytkownika
bomb timer

Postprzez peegee » 30 Maj 2011, 22:10

Dzięki BOMB TIMER za pościk ;) Ehh jak pomyślę o plenerze typu Prz Woodstock - to jest wymiot :ave:
Murawa się rozrasta kiedy się podlewa
Murawa się rozrasta, ale ją olewam!
Awatar użytkownika
peegee

Miejscowość: Szeroko pojęte Bielsko-Biała :)

Wróć do Koncerty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości