Lubliniec, 03.07.2018

Festiwal Życia

Re: Lubliniec, 03.07.2018

Postprzez dlugaj » 04 Lip 2018, 23:08

eee tam kurde ,jakie suby były przy barierkach-portkami na dwa metry od robiły :lol:
"When a man lies
He murders some part of the world..."
dlugaj

Miejscowość: Jaworzno(ślunsk)

Postprzez Big Tom » 04 Lip 2018, 23:31

Dzięki Pączek jest moc. Oczywiście już nie wspomnę o zasługach tej piątki na scenie.
Awatar użytkownika
Big Tom

Postprzez Pewna Starsza Pani » 06 Lip 2018, 21:33

Takiego zagęszczenia zespołów okołolitzowych ziemia lubliniecka jeszcze nie przeżyła. Mam nadzieję, że pozostanie tak już na stałe na tym festiwalu. To był mega pozytywny czas, uczta muzyczna i duchowa... Właściwie to jest, a nie był, bo jutro w ramach Festiwalu Życia gra TGD, a zakończenie dopiero w niedzielę.
W temacie muzyki wypowiedzieli się lepsi fachowcy niż ja, zresztą można samemu zobaczyć na rewelacyjnych jak zawsze filmach Pączka i na stronie festiwalu. Z pozycji widza uderzyła mnie choreografia sceny... Przypadkiem nie dojechał baner Luxów i grali na tle oblackiego krzyża. Mocne wrażenie... No i to co usłyszeliśmy od Roberta też zostawiło nam dużo do przemyślenia i przegadania. Spotkanie znajomych twarzy forumowych to dla mnie zawsze wielka radość i dobry czas. Dzięki Wam wszystkim za ten piękny początek lipca ;)
Chorzów, Lubliniec, Rybnik, Pszczyna
Szczecin, Kluczbork, Katowice
Częstochowa, Katowice
Luboń, Opole, Gdynia, Poznań
Poznań, Kokotek, Ogrodzieniec, Wrocław, Katowice, Poznań, Jarocin...
Awatar użytkownika
Pewna Starsza Pani

Miejscowość: + DK 11 z 46

Poprzednia

Wróć do Koncerty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości